МИНИСТЪР НЕНЧЕВ СКЪРБИ С УКРАИНСКИЯ НАРОД ЗА ЗАГИНАЛИТЕ В АВТОБУСА, УБИТИ ОТ ТЕРОРИСТИТЕ

Pan.bg 19 яну 2015 | 14:07 views (4776) commentaries(21)
img Съболезнования на украинския народ за загиналите при атентата
ПРЕСЦЕНТЪР НА МО


Министърът на отбраната Николай Ненчев се подписа в книгата за съболезнования, открита в Посолството на Украйна в Република България. 15 януари 2015 г. бе обявен за Ден на траур за загиналите в резултат на действията на терористите в Украйна.
„Най-искрени съболезнования към украинския народ. Светла да е паметта на жертвите и вечна им памет! Бог да ги прости! Скърбя заедно с Вас!“ – написа министър Ненчев в траурната книга днес, 16 януари.

***
На 13 януари 2015 г., при обстрел на автобус близо до град Донецк в Източна Украйна, загинаха 12 души, а 13 бяха ранени. Автобусът е превозвал цивилни от град Мариупол. Президентът на Украйна Петро Порошенко обяви 15 януари за ден на траур.

image
loading...

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 21

  1. #1
    Георги Ковачев_ 19 яну 2015, 14:37
     
    14
     
    2

    за загиналите в резултат на действията на терористите в Украйна

    Кои терористи обаче - тези, които говорят украински, или тези, които говорят руски? В момента и двете страни се обвиняват една-друга.

  2. #2
    llyubo 19 яну 2015, 14:38
     
    14
     
    3

    Бахти и лицимерието и двойните стандарти, защо от Украйна не вземат да обявят и траур за загиналите цивилни граждани от Донецк и Луганск, нали постоянно реват че и те са част от Украйна.

  3. #3
    костов 19 яну 2015, 14:52
     
    13
     
    9

    ИЗТРИТО. АДМИН.
    ОТ ТУК НАТАТЪК ВСЕКИ КОМЕНТАР НА КОСТОВ ЩЕ БЪДЕ ТРИТ.

  4. #4
    Фотограф 19 яну 2015, 15:30
     
    9
     
    3

    На снимката показана в украинските СМИ се вижда автобус, който по никакъв начин не може да е претърпял среща с "Град". Виж среща с противопехотна мина, поставена от украински военни или бандеровците, по може да му се е "случила". Но нашия министър говори каквото му кажат от ембуситу, така че е нормално да изпадне в безтегловност, а има толкова "служби" и анализатори подчинени.

  5. #5
    Таско 19 яну 2015, 15:35
     
    4
     
    13

    На който не му харесва, да кандидатства за зелена карта за Русия. Рублата е евтина, няма да се охарчи много и ще ни спести простотиите си.

  6. #6
    SUH 19 яну 2015, 15:36
     
    10
     
    2

    Поредната политическа издънка. Ама може и да не е, като се има предвид кои са терористите всъщност.
    Само не мога да разбера, джим керито ли му каза да ходи да пише съболезнования

  7. #7
    SUH 19 яну 2015, 15:39
     
    5
     
    2

    #5 да бе, военна информация със сйгурност са направили съответния анализ и са го уведомили. Въпроса е дали е взет впредвид или просто сме шарли

  8. #8
    петка 19 яну 2015, 15:44
     
    12
     
    2

    Министъра трябва да СКЪРБИ ЗА ЖЕРТВИТЕ НА КОФЛИКТА а не да се асоциира с онази фашистка хунта в Киев И ДА ПОСОЧВА КОЙ ГИ Е УБИЛ. Защото никак не е сигурно кой е. Аз пък четох куп твърдения в обратното.
    И никой освен Киев не е споменавал думата "терористи" за опълченците.
    Единствените терористи тука са тези дето се асоциират с хунтата в Киев, и не било терористи а било тъпанари!
    В УКрайна има наемници, партизани, опълченци, отпускари, идеалисти и всякакви но няма терористи.
    И е тъпо, ама много тъпо и недалновидно да наричаме руснаци терористи.
    "Земеделеца" трябва да го разбере това и да се изказва по-дипломатично, а не да приказва като в селския хоремаг. Защото големите ще се разберат, нещата ще се подредят по някакъв начин и тогава ще ги питам тиквите от ГЕРБ с кви очи ще идат при Путин да договарят нова цена на газа като му дойде времето.

  9. #9
    SUH 19 яну 2015, 15:46
     
    6
     
    2

    http://pan.bg/view_article-62-27016-V-UKRAJNA-Vyrhovnata-rada-obsyzhda-vyvezhdane-na-voenno-polozhenie.html

    За да не поствам пак всичко ей ми коментариите с линковете за тези дето не знаят какво е да те удари "град"

  10. #10
    петка 19 яну 2015, 15:49
     
    7
     
    2

    И още:
    Министъра да вземе да поскърби малко за хората чиито семейства ще обрече на глад, за авиацията, за танковете ни, за флота ни. А не да си вре гагата дето не му е работа. За тези неща си има външен министър, да ходи да се излага той.
    Щото и без това я докараха до там, че за армията ни да се говори само с прискърбие.
    Няма да е учудя даже ако 6-ти май бъде отбелязан с панихида.

  11. #11
    МиГ 19 яну 2015, 15:51
     
    8
     
    3

    Ненчев, текезесарино прост, ти знаеш ли кой взриви автобуса, бре? Самия разследващ екип на ОССЕ е потвърдил, че автобуса НЕ е взривен от ракета Град!!!

  12. #12
    петка 19 яну 2015, 16:03
     
    8
     
    4

    Ненчеев, сбъркал си терористите. Ето ги:

    http://lifenews.ru/news/148612

    Разрушават болници заедно с хората вътре.
    Айде сега тичкай обратно в посолството на Украйна и си корегирай прискърбията.

  13. #13
    Товарищ 19 яну 2015, 16:11
     
    3
     
    2

    Привет от нашите братя:
    http://www.blitz.bg/news/article/314577

  14. #14
    Teraflop 19 яну 2015, 16:17
     
    8
     
    0

    Министърът защо не поскърби за българската армия,Бе?Все на чуждий гроб ли трябва да плачем?

  15. #15
    Иво Банчев 19 яну 2015, 19:28
     
    1
     
    10

    Браво на Министъра, не трябва да се страхува да каже истината за Донбаските терористи!

  16. #16
    ръца-пръца 19 яну 2015, 21:01
     
    5
     
    0

    Оооооооооо, Банчев къде се губиш бре човек? Закъсняваш нещо. Що така, да не би да си получил повиквателна за мобилизация в украинската армия? Днес гледам по украйнските ТВ канали все за това бръщолевят, ама май никой не ще да ходи на война. Половината от призованите до сега избягали зад граница, а един военен "умник" даде идея, който не ще да ходи в армията да се "откупи" срещу $2000. Голяма далавера нали! Ще се завърти един бизнес с наемни войници май? Та ако имаш желание ти, Костов, и още двама -трима от постоянните защитници на украинците, посещаващи форума, можете да се запишете за доброволци, хем ще изкарате няякой друг долар, хем ще видите свят, а пък и света ще види вас!!!!

  17. #17
    H5N1 19 яну 2015, 21:40
     
    3
     
    0

    Имаш една ракия от мене, Админе, за това, че няма повече да четем КОстов!

  18. #18
    Krasimir Dimitrov 19 яну 2015, 21:52
     
    3
     
    0

    До №16, ръца-пръца.
    Тези, дето ги призоваваш за доброволци, не стават, те са клавиатурни киборги! Ако, отидат в Украйна, ще им се напукат петите и ще им се излющи лака от ноктите!

  19. #19
    сТанкОФ 20 яну 2015, 00:02
     
    2
     
    0

    Таман се чудех от де е тая тролска воня.
    Ама се успокоих, нищо страшно, просто пропадналия профашистки трол Иво Банчев е тука.
    Това е малоумника дето разбира от "фейс" и се интересува от кастанети и ортодонти.
    Задръстеняк некъв, и то обикновен, даже още не е дорасъл за трол. Не е и военен - много тъп е и видимо не разбира от армия, плямпа като футболен лумпен. Май е от левски.
    Както и да е. Не обръщайте внимание на миризмата и на нейния източник. Тоя е временно явление също като боклуците на които се кланя.

  20. #20
    Хептен 20 яну 2015, 05:01
     
    0
     
    0

    ареее, още едно Чарли Хепто

  21. #21
    Борил 20 яну 2015, 05:12
     
    0
     
    0

    ето ви го доклада на комисията:



    Рапортът е на английски от 5:25. Преди това е разговор на холандски между две медии - официалните копи-пейстове и малка редакция на разследващи журналисти (от канала им на youtube го взех )

    И няма какво да се правят на ощипани госпожици, защото разследването направи заключения за мината, намерена е, как е действала и как е била поставена. Театъра с катюшите не минава.

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка