Горещи новини
- 31 ГОДИНИ 61 СТРЯМСКА МЕХАНИЗИРАНА БРИГАДА! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! СЛОВО ОТ ГЕН. МИХАЙЛОВ
- 104 пуска и 40 години от първия пуск на димитровградския „Куб“ (в. ф. 36150)
- Още по темата: Пазарни консултации за доставка на оборудване за рибарско пристанище Поморие
- Украински пилоти усъвършенстват уменията си на симулатори на F-16
- Кулеба: Ние не вярваме, че подкрепата на САЩ се колебае
- Украински ВВС:Ударните дронове ще доминират в атаките на Русия срещу Украйна
- Русия засили ролята на военноморската авиация за контрол над Черно море
- На 1 октомври украински дронове удариха руски авиозавод, за ракети Х-59
- Кралските датски ВВС получиха първите 4 изтребителя F-35
- Тръмп обеща да изтегли войски на САЩ от няколко страни, ако бъде преизбран

На 29.05.2023 г., Институтът по океанология – БАН гостува на СУ „Любен Каравелов“ - Варна, където се срещна с най-малките любознайковци от първи, втори и трети клас.
Децата от начален курс на обучение се запознаха с презентация посветена на растителния и животински свят на Черно море, както и разгледаха и се докоснаха до колекцията от морски обитатели.
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
И двете дейности предизвикаха голям интерес от страна на децата и провокираха тяхната непринуденост да споделят своите знания за Черно море.
Децата бяха в непрекъснат диалог с учените и почти всички от тях споделиха своите лични впечатления от прекия си контакт с растителния и животински свят на нашето Черно море.
Посещението се осъществи в рамките на проектите SEARCH - Европейска Нощ на Учените 2023, финансиран по програма HORIZON-MSCA-2022-CITIZENS-01, ГС №101061187 и проект BRIDGE-BS финансиран по програма Н2020-BG-2018-2020, ГС №101000240.
/www.io-bas.bg/
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА

loading...
Други публикации
Напиши коментар