АЕЦ Козлодуй (мъже) и ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" (жени) спечелиха Спартакиадата на ВМС (ОГРОМНА ЕКСКЛУЗИВНА НАГРАДНА ГАЛЕРИЯ)

Pan.bg 05 авг 2021 | 21:39 views (4602) commentaries(0)
img
хаджи Димитър СТАВРЕВ
pan.bg
По информация на Пресцентъра на ВМС
снимки автора

По-късно през деня на Морска гара Варна се състоя тържествена церемония по награждаване на победителите от Спартакиадата по морски спортове на Военноморските сили.
В дните от 2 до 5 август четири отбора мъже и един сборен отбор жени от военни формирования на флота, два отбора мъже и два отбора жени от ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” (курсанти и студенти) и по един отбор мъже и жени „Атом“ на АЕЦ „Козлодуй” премериха сили и демонстрираха завидни умения в състезанията по ветроходство, гребане, теглене на въже и хвърляне на хвъргало.

Със заповед на командира на Военноморските сили отборите, заели първите три места в различните дисциплини и в комплексното класиране, бяха наградени с купа и грамота. Наградите бяха връчени от заместник-командира на Военноморските сили флотилен адмирал Георги Пенев, началника на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" фл. адм. Боян Медникаров и Данчо Илиев, гл. експерт в отдел "Спорт" в Община Варна .

Класирането на отборите е както следва:

ВЕТРОХОДСТВО - мъже:
− на 1 място: отбора на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД – гр. Козлодуй;
− на 2 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 4 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;
− на 5 място: сборен отбор на военни формирования 56080 и 28580-Варна;
− на 5 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас;
− на 5 място: сборен отбор на военни формирования 18360 и 34590-Бургас.

ГРЕБАНЕ - мъже:
− на 1 място: отбора на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД – гр. Козлодуй;
− на 2 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 4 място: сборен отбор на военни формирования 56080 и 28580-Варна;
− на 5 място: сборен отбор на военни формирования 18360 и 34590-Бургас;
− на 6 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;
− на 7 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас.

ХВЪРЛЯНЕ НА ХВЪРГАЛО - мъже:
− на 1 място: отбора на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД – гр. Козлодуй;
− на 2 място: сборен отбор на военни формирования 56080 и 28580-Варна;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 4 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;
− на 5 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 6 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас;
− на 7 място: сборен отбор на военни
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
формирования 18360 и 34590-Бургас.

ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ - мъже:
− на 1 място: отбора на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД – гр. Козлодуй;
− на 2 място: сборен отбор на военни формирования 56080 и 28580-Варна;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 4 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;
− на 5 място: сборен отбор на военни формирования 18360 и 34590-Бургас;
− на 6 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 7 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас.

ВЕТРОХОДСТВО - жени:
− на 1 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 2 място отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 3 място: сборен отбор на ВМС, с купа и грамота;
− на 4 място: отбора на СК „Атом“ – гр. Козлодуй.

ГРЕБАНЕ - жени:
− на 1 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 2 място: сборен отбор на ВМС;
− на 3 място: отбора на СК „Атом“ – гр. Козлодуй;
− на 4 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор.

ХВЪРЛЯНЕ НА ХВЪРГАЛО - жени:
− на 1 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 2 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 3 място: отбора на СК „Атом“ – гр. Козлодуй;
− на 4 място: сборен отбор на ВМС.

ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ - жени:
− на 1 място: сборен отбор на ВМС;
− на 2 място: отбора на СК „Атом“ – гр. Козлодуй;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 4 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор.


КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ - мъже:
− на 1 място: отбора на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД – гр. Козлодуй;
− на 2 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 3 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 4 място: сборен отбор на военни формирования 56080 и 28580-Варна;
− на 5 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;
− на 6 място: сборен отбор на военни формирования 18360 и 34590-Бургас;
− на 7 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас.

КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ - жени:
− на 1 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 1-ви отбор;
− на 2 място: отбора на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров” – 2-ри отбор;
− на 3 място: сборен отбор на ВМС;
− на 4 място: отбора на СК „Атом“ – гр. Козлодуй.



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


АЕЦ Козлодуй (мъже) и ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" (жени) спечелиха Спартакиадата на ВМС (ОГРОМНА ЕКСКЛУЗИВНА НАГРАДНА ГАЛЕРИЯ)

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/25 СЛЕДВАЩА СНИМКА

loading...

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка