Горещи новини
- Модерен спортен комплекс заработи във ВВМУ (ВИДЕО)
- Тръмп поиска Върховният съд да блокира огласяването на банковите му документи
- КОЛЕКЦИЯ ХИМИКАЛОВОЗИ: СЛЕД АТЛАНТИЧЕСКОТО ЧУДО - BOMAR VENUS ВЪВ ВАРНА!
- Уникален инцидент: Lada Priora без водач започна сама да се движи по улицата ВИДЕО
- На празника на моряка депутатите одобриха купуването на два минни ловци
- Министерството на културата планира възстановяване на морското училище край Созопол
- Независим прокурор ще разследва главния прокурор
- Африканската чума по свинете вдигна цената на месото е с 30%
- Половин милион души по улиците на Мадрид
- Саудитски военен избил американците

Великобритания не изключва използването на военни действия спрямо Иран в дългосрочен план заради провала на преговорите по противоречивата ядрена програма на ислямската република. Това обяви в Брюксел британският министър на външните работи Уилям Хейг, цитиран от Франс прес. Не обмисляме това в момента. Не призоваваме за, нито препоръчваме военни действия. В същото време смятаме, че всички възможности трябва да останат отворени в бъдеще, заявил Хейг на въпрос дали военни действия са възможни.
Германия обаче изключва използването на военна сила в Иран заради ядрената програма на ислямската република, заяви германският външен министър Гидо Вестервеле в Брюксел.
Не участваме в дискусията за военна интервенция. Смятаме, че подобни дискусии имат отрицателен резултат и ги отхвърляме, каза Вестервеле при пристигането си за срещата на външните министри на страните-членки от Европейския съюз.
loading...
Други публикации
Напиши коментар