Командирите на авиобаза Граф Игнатиево

Pan.bg 07 ное 2011 | 16:54 views (8514) commentaries(0)
img Списание КРИЛЕ

Симеон Сименов – 11.05.1951-29.09.1951 г.
Драган Драганов – 29.09.1951-19.11.1953 г.
Таню Калудов – 19.11.1953-13.02.1956 г.
Сава Нецов –13.02.1956-20.11.1957 г.
Димо Димов – 04.03.1957-22.08.1960 г.
Милан Василев – 1960-1964 г.
Тодор Трифонов – 02.10.1964-05.10.1966 г.
Георги Разсолков – 05.10.1966-01.10.1969 г.
Вълко Дуцов – 01.10.1969-10.10.1972 г.
Любен Леонидов – 30.09.1972-28.09.1976 г.
Евгени Стаменков – 01.10.1976-02.10.1978 г.
Илия Синапов – 02.10.1978-15.09.1980 г.
Стефан Попов – 15.09.1980-01.10.1983 г.
Христо Йовчев – 10.10.1983-30.09.1986 г.
Георги Виденов – 30.09.1986-04.03.1988 г.
Димитър Цветков – 04.03.1988-19.09.1990 г.
Любен Лозанов – 16.09.1990-30.08.1992 г.
Симеон Симеонов – 01.09.1992-27.02.1996 г.
Константин Попов –27.02.1996-01. 1999 г.
Симеон Симеонов – 01. 1999 г.-30.12.1999 г.
Евгени Манев –2000 г.-2002 г.
Константин Попов – 2002 г.-2005 г.
Румен Радев – 2005-2009 г.
Цанко Стойков – От 17 юли 2009 г...............

image




loading...

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Напиши коментар

РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ, ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА!


Регистрирай се

За реклама

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Новини от агенция Xinhua

Прочети още
eXTReMe Tracker